Doğu Guta

Doğu Guta’ya İnsani Yardım

Guta’yı bombalayan esed’e İdlib’i vuran rusya’ya ve onlara yardım eden iran’a kim dur diyecek. Sadece 1 ay içerisinde Doğu Guta’da 11 tane hastane ve 50’den fazla okul ve ibadethane, 7 fırın ve 1 yetimhane vuruldu. İdlib’te 9 tane hastane vuruldu ve bir o kadar da fırın vuruldu, binlerce masum insan öldü ve yaralandı. 5 Senedir 400 Binden fazla insanın yaşadığı Guta’yı ablukada tutup açlıkla imtihan olan kardeşlerimiz okullar, evler ,hasatahaneler vurulduktan sonra  sığınaklarda yaşıyorlar ve  şimdi de sığınakları vuruyorlar.
İHH , Beşar Esed rejiminin ablukası altındaki Doğu Gutalı sivillere her gün 30 bin adet ekmek ve 2 bin kişilik sıcak yemek ulaştırıyor.
İHH ANKARA 5 yılı aşkındır Doğu Guta’daki kardeşlerimize düzenli olarak yardım ediyor ve diyoruz ki Doğu Gutaya ulaştıramadığımız her yardım Esedin bir bölgeyi daha almasına sebep olacaktır.

Doğu Gutaya Destek Olmak İsterseniz;

Açıklama Kısmına Ad, Soyad, DOĞU GUTA Yazıp Bağışta Bulunabilirsiniz.

Bağış Yapmak İstiyorum

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”10″ number_of_columns=”5″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Slayt Gözterisi]” template=”/home/ihhagtr1/domains/ihhankara.org.tr/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

İHH Ankara Ocak 2017 Doğu Guta Sağlık Malzemesi Yardımı