'

520. Hafta Basın Açıklaması

520. Hafta Basın Açıklaması

10.Yıl Basın Açıklaması “Terörün her türlüsünü şiddetle lanetliyoruz”

“Terörün her türlüsünü şiddetle lanetliyoruz”

ANKARA İNANÇ ÖZGÜRLÜĞÜ PLATFORMU’NUN
20 ŞUBAT 2016 TARİHLİ 520. HAFTA (10.YIL) BASIN AÇIKLAMASI

TERÖR
TERÖRÜN DİNİ OLMAZ ÖNCELİKLE ÜÇ GÜN ÖNCE ANKARA’DA OLAN MENFUR SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİRENLERİ VE İŞBİRLİKÇİLERİNİ ŞİDDETLE KINIYOR, ÖLEN MAZLUMLARA ALLAH’TAN RAHMET YARALILARA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ.
SAPLA SAMANIN KARIŞTIĞI, MAZLUMUN ZALİM ZALİMİN MAZLUM GÖSTERİLDİĞİ BU GÜNLERDE ALLAH MÜSLÜMAN ÜMMETİN YARDIMCISI OLSUN.
YILLARCA İNSANLIĞI SÖMÜREN İNGİLTERE, ARDINDAN BATILI GÜÇLER VE ABD. FİGÜRAN VE KUKLA OLARAK KULLANILAN SİYONİST ÇOCUK KATİLİ, FESAT YUVASI İSRAİL, MAZLUM ÇOCUK ROLÜNÜ OYNAMAKTADIR.
YEDİ DÜVEL BİR OLUP SURİYE’DEKİ MAZLUMLARA BOMBA YAĞDIRIYOR. IRAK İŞGALİ VE SONRASINDA YAPTIKLARI YETMİYOR GİBİ ŞİMDİDE SURİYELİ MÜSLÜMANLARIN KANINI DÖKEN İRAN’IN HALA ÜMMET KARDEŞLİĞİ İÇERİSİNDE ADDEDİLMESİ SANKİ ŞİİLERİN TEMSİLCİSİ İMİŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ MÜSLÜMAN KAMUOYUNUN DERİNDEN YARALAMAKTADIR.
NE SUUD SÜNNİLERİN TEMSİLCİSİ NE İRAN ŞİİLERİN TEMSİLCİSİDİR. BUNLAR İKİ ÇIBANIN BAŞI OLARAK ÜMMETİN SON YÜZYILDAKİ EN BÜYÜK İMTİHANI OLMUŞTUR.
TÜRKİYE’NİN DIŞ SİYASETİNDE ARTIK ŞEYTAN ÜÇGENİ OLAN ABD İNGİLTERE VE İSRAİL’DEN BAĞIMSIZ MİLLİ BİR SİYASET İZLEMESİ GEREKMEKTEDİR. TÜRKİYE’DE BULUNANA İNCİRLİK HAVA ÜSSÜNÜN BİR AN ÖNCE KAPATILMASI GEREKMEKTEDİR. SİYONİST İSRAİL DEVLETİ KUTSAL TOPRAKLARI İŞGAL EDEREK BURADA ÇIKARMIŞ OLDUĞU GAZ NE ZAMANDAN BERİ İŞGALCİLERİN OLUYOR. ALGI YANILMASINA BİR SON VERELİM.
SURİYE SAFLARIN AYRILMA NOKTASI OLDU. TÜRKİYE’DEKİ SON OLAYLARDA KİMİN TERÖRDEN YANA, KİMİN ADALETTEN YANA OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI. MAZLUM MÜSLÜMAN KÜRT HALKININ SONUNA KADAR YANINDA OLAN BİZLER, ZALİM PKK VE DESTEKÇİLERİNİN DE SONUNA KADAR KARŞISINDA OLDUĞUMUZU YÜKSEK SESLE HAYKIRIYORUM.
HÜKÜMETİN GÜNEYDOĞU OLAYLARINDAN DERS ÇIKARARAK YENİ HAZIRLAMAYA ÇALIŞTIĞI CEM EVLERİ İLE İLGİLİ YASALARI TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLMESİ TEMENNİSİYLE BÜTÜN İNSANLARIN AKIL, NESİL, CAN, MAL VE DİN EMNİYETLERİNİN SAĞLANDIĞI BİR DÜNYADA BULUŞMAK TEMENNİSİYLE KATILIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

ANKARA İNANÇ ÖZGÜRLÜĞÜ PLATFORMU ADINA;

MUSTAFA SİNAN
İHH ANKARA ŞUBE BAŞKANI

 

   

   

Leave a Reply

Your email address will not be published.

fatura ödeme vodafone fatura ödeme elektrik faturası ödeme hgs yükleme ttnet fatura ödeme site ekle turkcell fatura ödeme chat sohbet sohbet odaları antalya escort wordpress tema trafik cezası ödeme script indir